Главная » Про селище

Про селище

Відео презентація КС «Лінія Успіху»

Світлини ділянок та готових будинків

Купити ділянку чи нерухомість Одеса

Уявіть собі, як ледве прокинувшись, виходьте в сад, де Вас оточує тиша, крізь яку Вам чути лише спів птахів, шелест листя та порипування на вітрі дитячої гойдалки, і Ви відчуваєте запах нагрітої щедрим сонцем землі та запах співаючих фруктів у Вашому саду, та ще запах шашлику, що нудиться на мангалі, і Ви відчуваєте застілля з сім’єю або друзями. Ви проходите в тінь альтанки або на терасу Вашого будинку, звідки видно водяну гладь, що мерехтить у променях ласкавого сонця, принадна обіцянкою свіжості або щедрого улову. Хто з нас, хоча б на одну мить, не мріяв про таку мить у період повсякденних праць? Хто не відчував спраги спокою, непорушного особистого простору, розслаблення, оздоровлення? І чи не час зробити перший крок захоплюючої втечі від рутини, що називається заміський будинок! Мрії здійснюються!

У один прекрасний час людство розділилося. Більшість людей пішли купувати нерухомість до міст, таких як Одеса. Інші зберегли вірність землі та ділянкам. Повіками кожен заздрив іншому. Комусь хотілося комфорту, руху та динаміки нерухомості великого міста, деяким спокою та затишку життя за містом на своїй ділянці Одеса.

На сьогоднішній день існує оптимальне рішення. Нерухомість в Одесі поєднує в собі впорядкування великого мегаполісу, а також ви можете купити ділянку Одеса для заміського життя.

Нерухомість Одеси – це промовисте пояснення поєднання життєвих пріоритетів людей різних соціальних верств та поколінь, прагнень та захоплень. Усіх їх поєднує пізнання звичайної істини – реальність та їхні фантазії об’єдналися у бажанні купити ділянку Одеса.

Уявіть собі, як тільки прокинувшись сонячним днем на своїй ділянці, виходьте в сад, де Вас оточує тиша, і тільки спів птахів та шелест листя може порушити Вашу усамітнення. Аромат дозріваючих плодів у Вашому саду недалеко від Одеси.

А як приємне передчуття вечірнього свята з близькими і рідними, і запах шашлику, що нудиться на мангалі. Через пишну зелень листя або з тераси Вашої нерухомості, ділянки Одеса, видно дзеркало озера, що манить своєю прохолодою.

Хто хоч раз у своєму житті не фантазував про таку мить? Першим кроком у цей захоплюючий світ тиші від рутини повсякденного життя є можливість купити ділянку або готову нерухомість у ЖК «Лінія Успіху» в Одесі!

Ми здійснимо Вашу мрію!